
Μοντέλο LV Από το Lucky Miner εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 3 TH/s για κατανάλωση ισχύος 50W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Κέρδη | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Κατασκευαστής | Lucky Miner |
| Μοντέλο | LV |
| Επίσης γνωστό ως | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Απελευθέρωση | May 2026 |
| Μέγεθος | 109 x 99 x 45mm |
| Βάρος | 370G |
| Επίπεδο θορύβου | 38dB |
| Ισχύς | 50W |
| Διεπαφή | WiFi 2.4G |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |